Vjosa Osmani ”godet” rëndë ish partinë e saj LDK-në pas fitores me Vetëvendosjen…

LAJME


Vjosa Osmani e ka goditur ish-partinë e saj, LDK-në pas fitores së Vetëvendosjes duke thene se fjala e dhene popullit nuk duhet shkelur dhe kjo duhet te jete mesim per ta.

Osmani ka thënë se rezultati zgjedhor duhet të jetë mësim i mirë për LDK-në.

“Vota e qytetarëve pro VV-së dhe kundër të tjerave duhet të jetë mësim i mirë që fjala e dhënë para qytetarëve s’duhet të shkelet.

Rezultati i sotëm duhet të jetë mësim edhe për LDK-në” ka thënë Vjosa Osmani./blic