Vjen Lajmi I Madh Nga Çifti I Ri, Ledri Vula Dhe Sara Bëhen Prindër Për Herë Të Parë

LAJME

Vjen Lajmi I Madh Nga Çifti I Ri, Ledri Vula Dhe Sara Bëhen Prindër Për Herë Të Parë

Këngëtari i njohur Ledri Vola dhe partnerja e tij Sara janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur një burim pranë çiftit, për gazetën Express. Mësohet se partnerja e këngëtarit, Sara ka sjellë një jetë vajzën e tyre gjatë ditës së sotme.

Akoma nuk ka një reagim zyrtar nga çifti i njohur. Në postimet e tyre në rrjetet sociale, ata kanë treguar se mezi po e prisnin ardhjen në jetë të vajzës së tyre