Vjen Horoskopi Javor, nga 15 deri ne 21 Shkurt 2021

LAJME

Dashi
Kjo javë ju fton të flisni vetëm nëse është e nevojshme: kur mendoni se keni të drejtë dhe kur mendoni se keni forcën për të thënë gjëra, gjërat i bëni shpejt dhe pa menduar. Nëse javën e kaluar ka pasur shqetësime në dashuri në disa momente nuk është rasti të këmbëngulni. Lajme të mira në punë.

Demi
Nga e enjtja, Marsi hyri në shenjë dhe kjo do të jetë më e dobishme për ju dhe projektet që keni në mendje gjatë kësaj jave. Disa situata janë në një pikë kthese. Nëse keni punuar mirë në të kaluarën, mund të mendoni të bëni diçka tani, por edhe të bëni një pushim të gjatë. Takimet dhe marrëdhëniet në përgjithësi janë të favorizuara: ata që janë vetëm duhet të mendojnë për një jetë më argëtuese, më të këndshme pranë një personi po aq interesant.

Binjakët
Ky nuk është një muaj ideal për dashuritë e reja. Qielli mbetet shumë i qetë për ata që tashmë kanë një histori, e cila gjithsesi nuk zgjon më shumë emocione. Duhet konsideruar se ka pasur disa faktorë të jashtëm që kanë rrezikuar qetësinë tuaj, dhe jo vetëm në dashuri. E fundit, por jo më pak e rëndësishmja, kishte probleme biznesi dhe financiare, madje edhe ligjore për disa. Kjo është java e rimëkëmbjes.

Gaforrja
Kjo pjesë. e dytë e shkurtit ndihmon në përforcimin e .situatave të caktuara, ndihmon për të gjetur një marrëveshje. Pastaj nga 10 Marsi, Urani kthehet i favorshëm. Është e qartë se para kësaj diçka duhet të sqarohet në dashuri, por Afërdita në kundërshtim gjithashtu mund të pengojë .dëshirën për të thënë të vërtetën. Kush është vetëm tani për tani vëzhgon, por nuk vepron.

Luani
Këtë javë Horoskopi i Paolo Fox thotë se është një periudhë fuqie. falë Hënës e cila do të jetë në shenjë nga e hëna. Projektet tuaja janë mjaft të rëndësishme por disa mund të mos bien dakord. Gjatë kësaj kohe, bëhuni gati për një lloj luftimi, sulmi frontal, dikush madje mund të përpiqet t’ju ndalojë. .Ekziston mundësia e harrimit të një historie të trishtuar nga e kaluara. Dëshira për të dashur gjithashtu kthehet.