Vajza e Shkurte Fejzes tregon trupin e përsosur

LAJME

Vajza e Shkurte Fejzes tregon trupin e përsosur

Vajza e Shkurte Fejzes tregon trupin e përsosur

Vajza e Shkurte Fejzes, Besiana Behluli, duket se është tërhequr sërish nga muzika, pasi disa projekteve që e vunë në qendër të vëmendjes.

Siç është thënë edhe më herët, Besiana ka stil modern e ekstravagant, madje të tillë e ka edhe stilin e muzikës që bënë.

Vajza atraktive e këngëtares, po e shijon verën, gjë të cilen po e tregon edhe vetë përmes postimeve në rrjete sociale.

Besiana Behluli ndodhet për pushime në bregdet dhe foto e shprendarë nga plazhi është mjaftë sensuale.