Vajza e Lutes me poza të nxehta nga dhoma e gjumit

LAJME

Vajza e Lutes me poza të nxehta nga dhoma e gjumit

Vajza e Lutes me poza të nxehta nga dhoma e gjumit

Lutfi Haziri është kryetari i Gjilanit por njëherish edhe një nga figurat më të rëndësishme brenda partisë LDK.

Ai është i martuar me këngëtaren e mirënjohur Mirvete Bajrami apo ndryshe e njohur si Mikja, me të cilën kanë tre fëmijë dy vajza dhe një djalë, shkruan “Kosovarja”.

Vajzat e tij shpesh gjenden në ballinat e faqeve rozë duke u komentuar për pamjen e jashtme e fotot atraktive që ndajnë me ndjekësit në instagram.

Është Lotina ajo e cila së fundmi ka ndarë disa imazhe mjaft bombastike nga dhoma e gjumit duke marrë vëmendjen e qindra e mijëra ndjekësve.

Ja shikojeni.