Termet i fuqishem perseri ! Ja ku ishte epiqendra dhe sa ball ishte

LAJME

Termet i fuqishem perseri ! Ja ku ishte epiqendra dhe sa ball ishte

Termet i fuqishem perseri ! Ja ku ishte epiqendra dhe sa ball ishte

Një tërmet me fuqi 3.7 ballësh të Rihterit ka goditur Turqinë.

Dridhjet raportohet se kanë ndodhur pas orës 23:00.

Sipas Agjencisë për Menaxhimin e Fatkeqësive, epiqendra e këtij tërmeti është në provincën Elazig.