Shikojeni pershendetjen e Albin Kurtit dhe Hoxhaj ne nje konference (VIDEO)

LAJME

Kandidati për kryeministër, Albin Kurti, ka përshëndetur miqësisht, ish-kandidatin për kryeministër nga radhët e PDK-së Enver Hoxhajn, shkruan Insajderi.

Kjo ndodhi në pritjen shtetërore për 13-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Ndonëse Kurti, ka refuzuar një debat të thirrur nga Hoxhaj, ai sonte nuk hezitoi ta përshëndeste atë dhe Memli Krasniqin.

VIDEO:
https://www.facebook.com/watch/?v=450094899674243