Rina Balaj ‘Ndez’ Rrjetin, Publikon Foto Nga Shtrati

LAJME

Rina Balaj ‘Ndez’ Rrjetin, Publikon Foto Nga Shtrati
Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga shtrati dhe po duket shumë provokuese./ORAinfo/