Pija E Mrekullisë – Për 2 Minuta Largoni Tensionin E Lartë, Sheqerin, Yndyrën Dhe Diabetin

LAJME

Pija E Mrekullisë – Për 2 Minuta Largoni Tensionin E Lartë, Sheqerin, Yndyrën Dhe Diabetin

Pija E Mrekullisë – Për 2 Minuta Largoni Tensionin E Lartë, Sheqerin, Yndyrën Dhe Diabetin

Kjo pije detoksinuese mund të pastroj dhe shëroj trupin tuaj. Ajo në mënyrë natyrale ndihmon në përshpejtimin e metabolizmit tuaj, djegë yndyrën , ulë tensionin e lartë të gjakut dhe më e rëndësishmja lufton diabetin.
Nëse jeni mendoni se kjo pije është shumë e mirë për të qenë e vërtetë, atëherë provojeni vetë dhe përjetoni rezultatet pozitive të saj

Përbërësit:

1 lugë çaji kanellë

2 lugë çaji uthull të mollës

2 lugë çaji lëngë i freskët i limonit

1 lugë çaji mjalëtë e papërpunuar

1 gotë ujë

Udhëzime:

Thjeshtë shtoni të gjithë përbërësit së bashku në një blender dhe përzieni mirë.

Përdorimi:

Pijeni çdo mëngjes me barkun bosh për 3 muaj me radhë.

Vërejtje:

Meqenëse merr vetëm 2 minuta kohë për tu pregaditur, tentoni që përherë të pregaditni pije të freskët dhe të mos e ruani asnjëherë.