Pershnetje , jam nje grua 37 vjece nga Zvicrra dhe kerkoj burre.

LAJME

Pershnetje , jam nje grua 37 vjece nga Zvicrra dhe kerkoj burre.

Pershnetje , jam nje grua 37 vjece nga Zvicrra dhe kerkoj burre.

Pershnetje, jam nje grua 37 vjece dhe kerkoj burre.
Jetoj prej 15 vitesh jashte shqiprie. Kam ik me burrin jasht mpar po tash jam e ndar nga burri dhe kerkoj nje burr tjeter.
Kam njoh shum burra thuaj dhe nuk i pelqej hic, as nuk perputhen me preferencat e mia.
As nuk i kuptoj far kesi lloj burrash se cfare kerkojne!
Un kerkoj nje burre per martese e krijuar familje. Burri i par desh vec qef e ish kokra dembelit. Nje burr i vertet nuk abuzon gruan e pin gjith diten.

Kerkoj te njihem me burra shqiptar afer zyrihut.
Kerkoj nje burre qe te me respektoje, te me doje dhe jo te me rrahi. Kerkoj burre qe eshte i mire ne shtrat dhe jo pianec e dembel.
Un jam e divorcuar nga burri me par dhe nuk kam fmij. Burri pinte ish dembel e donte me me abuzu. Burra te till nuk kerkoj!

Le tshkruajn vec burrat serioz.
Dua vec burre serioz, puntor, sinqerte dhe te mos me braktisi.

Un jam paraqitshme dhe grua puntore, ndaj kerkoj e nje burre te mir si un vet.Me kontaktoni ne profili im te interesuarit.