Nuk po mund të ia mbaj bluza gjoksin Olta Gixharit

LAJME

Nuk po mund të ia mbaj bluza gjoksin Olta Gixharit

Nuk po mund të ia mbaj bluza gjoksin Olta Gixharit

Aktorja shqiptare Olta Gixhari ka disa muaj prej kur është bërë nënë.

Ajo është shumë aktive duke postuar fotografi prej më të ndryshme në rrjetin social instagram, shkruan infokosova
Së fundmi, Olta ka publikuar një fotografi ku shihej e veshur me një bluz të zezë dhe të hapur te pjesa e parme e gjoksit, ku vë në fokus gjoksin bombastik./infokosova