Nuk dinë vetëm Messi e Ronaldo të shënojnë gola të tillë, çfarë goli nga Enis Bardhi

LAJME

Jemi mësua t’i shohim vitet e fundit Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon të shënojnë gola të bukur, sidomos nga gjuajtjet e lira.

Por, larg tyre hiq nuk është as shqiptari i Levantes, Enis Bardhi.

Ai ka shënuar shumë gjatë karrierës nga goditjet e dënimit dhe e ka realizuar edhe një të tillë në Copa Del Rey kundër Real Valladollidit.

Bardhi realizoi një gol vërtet të bukur në minutën e 23-të, raporton Gazeta Express.
https://tiger.cdnja.co/v/r3/R3pQ1.mp4?secure=RWzUFcIW-uHMrEVh4JZQFw&expires=1611714600