Me plan apo pa plan? Po pret fëmijën e dytë, Almeda Abazi i tregon të gjitha dhe flet hapur fare: Nuk kishim menduar…

LAJME


Pak ditë më parë, çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman njoftuan se do të bëhen prindër për herë të dytë.

Ata publikuan disa foto të ëmbla në rrjete sociale, duke shkruar: “Po vjen bebi numër dy. Mezi po presim të të takojmë!”

Së fundmi, Almeda ka biseduar me ndjekësit rreth shtatzënisë së dytë dhe ka treguar se nuk e kishin planifikuar dhe erdhi surprize. “Me apo pa plan? Se mua më erdhi pa plan dhe ishte më mirë se rriten shumë shpejt.”- pyeti një ndjekëse.

“Pa! Por sigurisht që shumë e lumtur dhe pse surprizë”, u përgjigj Almeda.