Më Këtë Foto Kallashi Do T’iu Lë Pa Gjumë Sonte

LAJME

Valltarja e njohur Kallashi, shpesh herë është në qendër të lajmeve rozë.Format bombastike truporë e bënë atë të duket e veçantë dhe
e ‘zjarrtë’, shkruan infokosova.Në fotografinë e fundit në llogarinë e saj në insagram, Kallashi shihet e veshur pa sytjena, ku vë në pah gjoksin e saj të formësuar.