Marina “harron” të vesh breke, ja si mundohet ta fsheh “zogun”

LAJME

Marina “harron” të vesh breke, ja si mundohet ta fsheh “zogun”

Marina “harron” të vesh breke, ja si mundohet ta fsheh “zogun”

Moderatorja Marina Vjollca është duke qëndruar në Dubai bashkë me burrin dhe motrën e saj, shkruan “InfoKosova”.

Nga Dubai i bukur dhe luksoz, ajo po na ofron pamje të ndryshme.Njëherë e mbuluar me shami si të ishte muslimane, e tani vjen tepër ekspozuese.

Në fotografinë e fundit shihen çifti Getoar-Marina bashkë duke darkuar, por ajo që bie në sy është trupi i Vjollcës ku vërehet se ajo ka veshur një fustan të hapur i cili tregon se moderatorja nuk ka veshur fare breke.

Ndërsa vet Marina mundohet me dorë që ta mbuloj trupin e saj për të mos iu dukur pjesët e saj të brendshme./InfoKosova/