Luana ndan foto të nxehtë nga palestra

LAJME

Luana ndan foto të nxehtë nga palestra

Luana ndan foto të nxehtë nga palestra

Luana Vjollca ka pozuar atraktive para pasqyrës.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, kohën më të madhe e kalon në punë.

Këtë e kemi vënë re nëpërmjet imazheve që i publikon në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi, në një foto të postuar në Instastory ajo duket në top-formë.

“Punë dhe palestër”, ka shkruar Luana pranë postimit të fotos me të cilën la të kuptohet se po i bën të dyja njëherësh.

Luana njihet si një vajzë shumë punëtore dhe këtë e ka dëshmuar shpesh.