LDK në ‘Zi të Madhë’ – Ajo se çfarë ndodhi në parti nuk do mund ta besoni

LAJME

LDK në ‘Zi të Madhë’ – Ajo se çfarë ndodhi në parti nuk do mund ta besoni

Shume sondazhe te cilat po hapen ne rrjete sociale se a do deshironi qeveri te re me LDK-AAK-NISMA apo me Vetevendosjen, kane bere te ditur nje gje qe eshte e madhe per Albin Kurtin. /

Nga 95% e personave qe po marrin pjese ne sondazhe jane pro qeverise Kurti dhe nje 5% jane per qeverisje te re me LDK-PDK-AAK-Nisma.ja por nga ky inqizim qe do ta ndiqni me posht vertet do ta kuptoni se kush do i fitoj zgjedhjet dhe ndoshta do befasoheni nga ky lajm. /