LAJMI FUNDIT:Hashim Thaçi kthehet në prill ja kush e zbulon ?!

LAJME

LAJMI FUNDIT:Hashim Thaçi kthehet në prill ja kush e zbulon ?!

LAJMI FUNDIT:Hashim Thaçi kthehet në prill ja kush e zbulon ?!

Gazetari Valon Syla ka thënë se Hashim Thaçi do të kthehet në Kosovë në muajin prill.Këto komente ai ka thënë në emisionin Pressing në T7.

“Kam informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill”, ka shkruar ai.

Tutje ai ka thënë se në historinë e Kosovës janë vetëm dy figura që do të futen në historinë e vendit.

“Në historinë e Kosovës kanë me u mbajtë Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova”, ka shtuar ai.