LAJMI FUNDIT/ Ndahet lajm i keq për Vjosa Osmanin, kapet në rren keq…

LAJME


Ne emisionin Debat Plus ishin te ftuar Vjosa Osmani dhe Albin Kurti, ky ishte emisioni qe u mbajt ne prag te zgjedhjeve me dy protagonistet qe sic shihet do i fitojne zgjedhjet e 14 shkurtit.

Mirepo ajo qe i ra ne vesh te gjitheve ishte kur gazetari e pyeti per ceshtjen e shtepise ajo tha se jeteon ne nje shtepi te vogel dhe ato jane rrena sipas saj qe jeton ne nje shtepi luksoze, mirepo ne kete video me poshte shihet qarte qe Pronaret e Marigona Hill kane thene qe shtepite fillojne prej 300.000 Euro deri 500.000 Euro. Per me shume ndiqni videon ne vazhdim(Te gjitha te drejtat i takojne autorit dhe publikuesit te videos):
https://www.facebook.com/watch/?v=414139883220878