Kush deshiron të shíkojë të ardhmen? Párálájmërími nám çfare ju ndòdh. Zgjídh lètrën

LAJME


Në rástin se zgjedhja juaj ishte për Letrën e Párë.

Ju dò të mèrrni këtë mesazh: Dùhet të lèvízni me jetën tuaj dhe të dílni sa më shumë nga rùtina!

Viti që sápo e lámë pas vèrtet na shkáktòi të gjíthëve shumë vùájtje dhe hálle, por nuk duhet të jettojmë më me të shkùarën, ndáj dhe për ju tashmë fíllon një periudhë e bègátë.

Dùhet që të dílni nga mònòtònia dhe rùtina që ju ka zènè dhe të ngríni kokën lart e të mòtívoheni sepse fati ju ka qëndrùar në krahë dhe kápni momentin sepse tani është koha që të arríni shumë në jetën tuaj.

Në rástin se zgjedhja juaj ishte për Letrën e Dýrë.

Juve do ju víjë ky mesazh: Nga Hëna e Plòtë do të të zbrèsë një dritë që ju bèkon juve dhe më shumë fámíljen tuaj.

Nëse ju dòni të dini se kur do të ndòdhë kjo ditë, ju thèmi se fùqía e Hënës së Plòtë do të ndòdhë nesër ndáj mòs u hábítni aspak, sepse për ju dhe fámíljen tuaj do të víjë një ndryshim shumë i madh.

Janari deri më sot ju ka òfrùar shumë qètèsi por pas 8 ose 10 ditësh në jetën tuaj qètèsia do të “príshèt” nga një super-láj që më në fùnd do t’ju òfròhet ai vènd pune që ju keni shumë kohë që e ëndërrònit.

Në rástin se zgjedhja juaj ishte për Letrën e Trètë.

Ju dò të mèrrni këtë mesazh: Ju nuk dùhet të hárròni kùrrë ditën e 8 shkurtit të këtij viti!

Për të gjíthë ju që prèfèrùat të kápni këtë letër ju thèmi se ju dátën 8 shkurt do ta keni dítën tuaj me më shumë fat e mbárësi në këtë vit, pra me pak fjalè ju mèrrni të gjítha bèkímet nga Universi për ju.

Deri në këtë dátë do t’ju lárgòhen lígèsitë, ju fòrcòhet shumë gjèndja shèndètësòre dhe mbí të gjítha do t’ju fòrcòhèn më shumë të gjítha pozítat në punë.