Kush dèsh të shíkojë të ardhmen? Párálájmërími nám ç’ju ndòdh. Zgjídh lètrën

LAJME

Shumë kèrkojnë të márrín sa më shumë shenja apo sínjále për të ardhmen e tyre dhe kjo vjèn si pásòjë sepse të gjíthë ne kèrkojmë sa më shumë gáránci në jetën tonë.

Të shíkòsh përtej të ardhmes është një mísíon që askush nuk e ka bèrë deri më sot por ajo që ka më shumë rèndësi është fákti se të gjíthë njerzít bèsòjnë tek shenjat që u shfáqen në jetë apo tek mesázhet.

Ndáj dhe ky tèst i sotëm sjèll një páráshíkim që ju të gjíthë do ta dònit shumë sepse bázùar në letrën që ju do të zgjídhni, më pas do të mèrrni një lájm për shenjat që të shfáqen në të ardhmen sa më të afërt tuajën.

Pra, ju nuk dùhet të hùmbísni më shumë kohë, por në fíllim mèndohuni sa më mirë që zgjèdhjen tuaj dhe më pas shíkoni një prej tri letrave.

Në rástin se zgjedhja juaj ishte për Letrën e Párë.

Ju dò të mèrrni këtë mesazh: Dùhet të lèvízni me jetën tuaj dhe të dílni sa më shumë nga rùtina!

Viti që sápo e lámë pas vèrtet na shkáktòi të gjíthëve shumë vùájtje dhe hálle, por nuk duhet të jettojmë më me të shkùarën, ndáj dhe për ju tashmë fíllon një periudhë e bègátë.

Dùhet që të dílni nga mònòtònia dhe rùtina që ju ka zènè dhe të ngríni kokën lart e të mòtívoheni sepse fati ju ka qëndrùar në krahë dhe kápni momentin sepse tani është koha që të arríni shumë në jetën tuaj.

Nga díta e nèsërme mèrrni një laps e letër dhe shkrùani të gjítha objèktivat që doni të arríni në 2021 dhe për 3 dèshirat më të mëdha që dòni t’i arríni sa më párë.

Kështu, ju do të ndízni mòtòrrët e jetës tuaj dhe me të gjíthë fatin që keni në krahë do t’ia dílni mbánë, por mòs e hùmbísni këtë mòment pasi po vèndòsët të mbýteni në rùtínën tuaj, e ardhmja do të jetë “e zèzè”.

Në rástin se zgjedhja juaj ishte për Letrën e Dýrë.

Juve do ju víjë ky mesazh: Nga Hëna e Plòtë do të të zbrèsë një dritë që ju bèkon juve dhe më shumë fámíljen tuaj.

Nëse ju dòni të dini se kur do të ndòdhë kjo ditë, ju thèmi se fùqía e Hënës së Plòtë do të ndòdhë nesër ndáj mòs u hábítni aspak, sepse për ju dhe fámíljen tuaj do të víjë një ndryshim shumë i madh.

Janari deri më sot ju ka òfrùar shumë qètèsi por pas 8 ose 10 ditësh në jetën tuaj qètèsia do të “príshèt” nga një super-láj që më në fùnd do t’ju òfròhet ai vènd pune që ju keni shumë kohë që e ëndërrònit.

Kjo ju shpètòn nga të gjítha lístat e bòrxheve dhe ju jèp shánsín të nísni të bèni sërish plane për të ardhmen.

Hëna e Plòtë do të sjèllë drítën e bèkimit për ju sepse deri më sot ju i kèni dèrgùar vetëm lùtje dhe keni mbájtùr gjállë bèsímin ndáj vetëm ju e mèritòni këtë mírèsi.

Në rástin se zgjedhja juaj ishte për Letrën e Trètë.

Ju dò të mèrrni këtë mesazh: Ju nuk dùhet të hárròni kùrrë ditën e 8 shkurtit të këtij viti!

Për të gjíthë ju që prèfèrùat të kápni këtë letër ju thèmi se ju dátën 8 shkurt do ta keni dítën tuaj me më shumë fat e mbárësi në këtë vit, pra me pak fjalè ju mèrrni të gjítha bèkímet nga Universi për ju.

Deri në këtë dátë do t’ju lárgòhen lígèsitë, ju fòrcòhet shumë gjèndja shèndètësòre dhe mbí të gjítha do t’ju fòrcòhèn më shumë të gjítha pozítat në punë.

Mèngjesi i dítës së 8 shkurtit do të jetë si një mrèkùlli për ju pási nga momenti në moment do t’ju dègjòjnë veshèt vetëm lájme plòt pozítívitet.

Ju dùhet ta mirë-prísni me shumë bèsím ditën tuaj me shuam fat të 08 shkurtit, por më párë dùhet që të hápni dýert e fatit.

Kështu, në 7 shkurt 2021 ju thjèsht dùhet që të ndízní një qírí me ngjýrë të bardhë párá se të shkòni për të fjètur dhe ta líní aty në gjíthë mbrëmjen.

Në mendjen tuaj ju dùhet të thòni një lùtje të shkùrtër e cila do të hápè të gjítha dýert fatsjèllèse:

“Universi më dèrgò dritën bèkùese dhe më mbrò, më dhùro lumtùri dhe më trègò hápát që dùhet të hèdh për të ardhmen time të páqtè”.