Kuron të gjitha sëmundjet dhe nuk ka toksina, një filxhan çaj si ky dhe ju jeni të pastruar totalisht…

LAJME


Kuron të gjitha sëmundjet dhe nuk ka toksina, një filxhan çaj si ky dhe ju jeni të pastruar totalisht…
Ky çaj ndihmon në parandalimin e infeksioneve të rrezikshme, tumoreve, pijeni shpesh.

PERBERESIT:
lugë xhenxhefil
lugë kanelle
1/6 lugë shafran i Indisë
500 ml ujë

Përzieni të gjithë përbërësit dhe hidhni mbi to 500 ml ujë. Përziejini mirë dhe pijeni këtë dy herë në ditë. Bestshtë më mirë në mëngjes.