Kjo qe beri Djali i Thaçit per Kadri Veselin, do ju emocionon te gjitheve…!

LAJME

Djali i ish-presidentit Thaçi, Endriti ka postuar një imazh të vitit 2018 me të cilin ka kujtuar Kadri Veselin.

Endriti ka postuar fotografinë në profilin e tij zyrtar Instagram.

Ai në Instagram ka publikuar një fotografi të ish-kryeparlamentarit dhe ish-kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli teksa kishte vizituar mjetet ushtarake të cilat Kosova i mori dhuratë nga shteti amerikan në ditën e transformimit të Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri.