Kejvina i dridh të pasmet para kamerës

LAJME

Kejvina i dridh të pasmet para kamerës

Kejvina i dridh të pasmet para kamerës

Modelja Kejvina Kthella, tashmë e sa kohë i është përkushtuar botës së modës dhe photoshooting, ku po ka sukses.

Modelia nuk kursen videot dhe fotot provokuese për ndjekësit në Instagram ku nëmeron më shumë se 500 mijë ndjekës andaj së fundmi ajo ka postuar edhe një video në të cilën shihet duke tundur të pasmet, gjë që nuk i ka lënë vend imagjinatës.

Të gjithë të famshmit janë bërë pjesë e aplikacionit më të famshëm të kësaj kohë “TikTok” me të cilën po zbaviten dhe po janë më afër fansave.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/watch/?v=247937439916543