Jam 23 vjeçare jetoj në Gjermani kerkoj burr…?

LAJME

Jam nje vajz 23 vjeqare qe 8 muj jam feju me ni djal qe jeton ne gjermani e kem ma kunor per mem mar aj atje por aj po gjan nonstop arsye per mos mem mar..kom pas nje lidhje te shkurt meheret tash jam single dhe po e kerkoj nje burre qe te jet per shtepi , nese jeni te interesuar komentoni do i lexoj te gjitha komentet dhe liket me kujdes dhe do ju shkruaj