Isa Mustafes i vjen Urimi i Papritur: Te lumte, e ҫove ne vend misionin Serb te Hashim Thacit !!

LAJME


Profesori e opinonisti Enver Bytyҫi ne nje postim ne Facebook, pasi dolen rezultatet e para nga zgjedhjet qe jane mbajtur ne Kosove, ka ‘uruar’ Isa Mustafën, liderin e LDK-se.

Profesor Bytyҫi duke iu drejtuar Isa Mustafës ka thënë se ‘e realizove misionin serb të Hashim Thaҫit dhe përgjysmove Lidhjen Demokratike’.

Postimi i plotë:

Bravo Isa Mustafa!

E realizove misionin serb te Hashim Thaçit!

E pergjysmove Lidhjen Demokratike!

Bravo!/Bota sot