I hyri hajduti në shtëpi, modelja e njohur ‘përballet’ pa rroba me të

LAJME

Një modele është përballur me një moment të tmerrshëm në shtëpinë e saj.

Një burrë i maskuar hynë në banesën e saj, teksa ajo po flinte gjumë.

Modelja Danii Banks, 29 vjeçe pretendon se ishte duke fjetur në dhomën e gjumit, kur u zgjua nga qeni i saj.

Nga kamerat është parë teksa ajo është pa rroba dhe futet me kujdes në dhomën për të parë së kush është brenda.

Por, 29-vjeçarja përballet me një burrë me maskë, i cili e urdhëron që t’i hapë kasafortën.

Në fakt hajduti dështoi, pasi brenda saj nuk kishte asgjë.