Horoskopi i vitit 2021 sipas astrologut Paolo Fox/ Kjo është shenja që do të pasurohet

LAJME

Horoskopi i vitit 2021 sipas astrologut Paolo Fox/ Kjo është shenja që do të bëhet milionere

Horoskopi i vitit 2021 sipas astrologut Paolo Fox/ Kjo është shenja që do të bëhet milionere

Viti 2020 po mbaron dhe ne tashmë po presim me padurim 2021, atë që tashmë është riemëruar si viti i “rilindjes” pas epi demisë që po shqetëson të gjithë njerëzimin.

DASHI:

Lajme të shkëlqyera do të vijnë veçanërisht në shkurt dhe prill. Në vitin 2020, Dashi ishte një nga shenjat më të prekura: për fat të mirë, megjithatë, ai kurrë nuk dorëzohet.

DEMI

Pika e mundshme e kthesës në dashuri. Historitë e muajve të kaluar së shpejti mund të bëhen shumë të rëndësishme. Jo vetëm kaq. Me vitin e ri do të duhet t’i kushtoni vëmendje parave, shpenzimeve të padobishme, humbjeve.

BINJAKET

Marrëdhëniet që do të lindin në shkurt do të jenë shumë të rëndësishme dhe intriguese. Kjo është një nga shenjat që në momente me vështirësi të mëdha mund të gjejë rrugën e suksesit.
GAFORRJA

Në verë do të keni mbështetjen e pakushtëzuar të Jupiterit. Këshilla është të zgjeroni rrethin e njohurve. Ata duhet të kthehen në lojën e të dashuruarve.

LUANI

Konfliktet do të favorizohen sidomos në maj. Dashuria do të kthehet në qendër të vëmendjes që nga Prilli. Korriku do të jetë një muaj interesant.

VIRGJERESHA

Vitin e ardhshëm takimet do të rezultojnë shumë interesante. Ka nga ata që do të jenë në gjendje të marrin më shumë, falë Plutonit dhe Venusit.

PESHORJA

Venusi do të kthehet për të mbrojtur ndjenjat për 2021-in. Emocione të rëndësishme rreth muajit maj. Një periudhë delikate po përfundon në të cilën ishte e nevojshme për të ndryshuar detyrat, rolet, oraret. 2021 sjell stabilitet, konfirmim dhe vendosmëri.

AKREPI:

Vit pozitiv falë favorit të Hënës, Jupiterit dhe Diellit. Këta yje do të zgjojnë emocionet e fjetura. Në shkurt, do të jetë e vështirë të mbani nervat.

SHIGJETARI:

Në 2021 do të keni mundësinë të takoni njerëz të rinj dhe interesantë. Kujdes nga qershori, një muaj kaotik. Një punë do të rikonfirmohet në korrik.

BRICJAPI

Disa çifte do të ndahen në shtator. Në 2021 ata do të duhet të jenë më të mençur se sa pritej. Historitë do të jenë më të rëndësishme në gusht.
UJORI

Beqarët do dëshirojnë dashuri transgresive. Ditë konfliktuale sidomos në prill. Një shenjë revolucionare!

PESHQIT

Do të ketë disa fundjava interesante sidomos në qershor. Periudhë produktive falë ndikimit të Jupiterit.