HOROSKOPI DITOR per Diten e Ma’rte 16 Shkurt 2021

LAJME


HOROSKOPI DITOR per Diten e Ma’rte 16 Shkurt 2021
Dashi
Hëna është ne shenjën tuaj dhe ne fund situatat kanë filluar të marrin një kthese të mirë. Qoftë në dashurii apo ne punë, vlerësoni momentin.

Demi
Është një situate me e mirë për ndjenjat me të cilat do të përba.lleni. Ju duhet të jeni krenar per të, sepse keni ardhur këtu vetë. Rezultate të shkëlqyera edhe në punë.

Binjakët
Ditë optimale për marredheniet në çift. Mos kini frikë të hapeni dhe shkoni për të. Sido.qoftë, në punë, mbani vëmendjen në alert.

Gaforrja
Shmangni diskutimet, nuk do të dilnit fitues. Polemikat gjithashtu duhet të mbahen mënjanë në vendin e punës. Sidoqoftë, ndryshi met pozitive mund të vijnë.

Luani
Periudha eshte ideale per të njohur njerëz të rinj që do t’ju çojnë të zbuloni disa emociione pozitive. Është një ditë e mirë edhe në punë, përfitoni nga këto 24 orë.

Virgjëresha
Këto janë ditë shumë inter’esante per takime te reja. Shfryte.zojini në maksimum. Sidoqoftë, shpenzimet e papritura do të tërheqin vëmendjen tuaj – mbajini ato nen kontroll.

Peshorja
Orët e ardhshme janë shumë premtuese. Hapuni per ata qe janë pereth jush dhe nuk do të zhgenj’eheni. Ne punë dita është paksa e nënshtruar por mos u shqetësoni me veten.

Akrepi
Nuk është një ditë e mirë për të debatuar me dikë që e doni, ju thje\sht mund të peshoni gjerat. Mundohuni të përqendroheni në punë dhe mos u jepni peshë “thashethemeve”.

Shigjetari
Duhet të jeni më të kujdesshëm si në dashuri, ashtu edhe në punë. Ju keni tendencë të hidhni veten shumë lehtë pa menduar shumë. Mundoh.uni ta bëni të qartë se çfarë dëshironi dhe vetëm atëherë merrni masa.

Bricjapi
Jo dita më e mirë për luf time dashurie. Në punë ka ar dhur koha që ta shtrëngoni kohën. Përqen’drohuni në këtë drejtim.

Ujori
Një ditë pak e nënshtruar. Ndoshta kjo fundjavë nuk ju ka ngarkuar sa duhet. Mundohuni të kuptoni arsyet pse ndiheni kështu përpara se të vazhdoni përpara.

Peshqit
Nëse ndiheni sikur po humbni kontrollin, mbase nuk është edhe aq keq. Më në fund mund të eksper imen toni pak, si në dashuri ashtu edhe në punë, shko’ni për të dhe mos mendoni shumë.