Hëna sjèll mbárèsi! Zgjídh një dhe mëso ç’të prèt në të ardhmen afèr

LAJME

A jeni gati të mèrrni nga fùqía e Hènès? Zgjídheni njeren dhe zbùloni çfare páráshíkími sjèll per ju!

Hëna e párë, ju sjèll mesazhin se dashùria do të tríùmfojë. Fati juaj në báshkëpùnim me Hënën dhe fùqínë e Universít do tju dhùrojnë ditë të bukùra, gjatë së cilave do të keni fat, veçánèrisht në dashùri.

Aty nga e mërkura dhe e enjtja do të káloni çaste të pahárrùeshmè në shoqèrínë e partnerit. Jo më kòt do t’ju mbùshet fámílja plòt páqe dhe shèndet të mbárë.

Uníversi ju sjèll edhe fat në punë. Do të jèni të fávòrizùar në këtë aspèkt, sídòmòs pas 1 javë ku edhe mùnd të dègjòni lajmin e rrítjes së rrògës tuaj.

Me sígùri që do të arríni t’i reálizòni sýnímet që do t’i víni vetes, edhe për gjèrat që më parë ju dùkeshín si ëndrra të pa-mùndùra.

Për 5 apo 6 muaj gjèrat do të ècín mbárë për ju. Më datë 19 janar, Hëna do t’i báshkòhet fùqísë së universit, duke ju fávòrizùar më së shumti në sfèrèn e fínáncáve.

Të páktën në këtë aspèkt do të mèrrni frýmë të lèhtësùar. Rruga drejt sùksèsít do të jètë e ngádáltë, por e sígùrt. Ju që zgjòdhèt këtë Hënë për shumë kohë do të ndíeni aromën e fatit në çdo háp që do të hídhní.

Ju që zgjòdhèt Hënën numër 2, do të jèni në hùmòr shumë të mirë. Do të arríni të pèrshtáteni me gjíthçka, pavárèsisht se disa persòna do dùan t’ju pèngòjnè.

Pas një muaji të káluar mes zènkásh dhe gjatë të cilit jèni përbállùar me gjëra të pápáráshíkùara, më në fùnd do të ndíhèni të lèhtèsùar. Hèpèrhë nuk prítèt të keni të reja në sfèrèn pròfèsiònále.

Edhe pse viti sápo ka fílluar, pas 7 ditësh prítèt që të jètë një ndër javët më pròblèmátike të 2021-it, si në aspèktín fámíljár edhe në atë pròfèsiònal.

Kèrkòhet mènçùri, që të shmángní të paprítùrat e pakèndshmè. Kùjdès edhe me òfèrtat që do t’ju bèhen, sepse mùnd të rezùltòjnë të pafrýtshme për të ardhmen.

Për Hënën e tretë, prítet që kjo të jètë një javë me ulje e ngrítje. Do të hásní vèshtírësi në aspèktin pròfèsiònal. Disa çèshtje të prápámbètura do t’ju hápín pròblème.

Në fùndjavë do të kèni tákime të këndshme dhe do t’ju shtòhet më shumë hùmòri dhe energjía pozítíve..

Trègòhuni më të përzèmèrt dhe më pak ráciònalë, në mënýrë që të mos hùmbní mbështetjen e njèrëzve të dáshùr.

Këto ditë do t’ju pèlqèjë që më së shumti të rríní të vetmuar. Herë-herë, do t’ju pùshtòjë nòstálgjía. Në mendje do t’ju kthèhen hístòri të vjètra, të cilat ishin mbùlùar nga plùhùri i hárrèsës.

Trègòhuni mèndjehápur dhe kíní párásysh se koha mbètèt gjíthmònë íláçí më i mirë.