‘Hallakatet’ Leonora, shihni se çfarë fjal i shkroi në koment Endrit Thaçit

LAJME

Leonora Jakupi

vBaba im e ka fitu betejën e lirisë. Dhe të lirë jemi. Ai e udhëhoqi edhe betejën për republike. Dhe shtet u bëmë e do të mbesim. Tash do ta udhëheq betejën për drejtësi. Sepse babai , bashkëluftëtarët e tij dhe krejt lufta ishte e drejtë. Do të më merr malli shumë por do të festoj çdo ditë me buzëqeshje dhe kokën lartë fitoret e tuja me mamin, familjën tonë, shokët. Do të pres me pa durim edhe pse shpejtë do të kthehesh në shtëpi. UÇK”, kishte shkruar Endriti ndërsa në mesin e shumë komenteve në sy ra ai i Leonora Jakupit

Këngëtarja shqiptare ngriti lartë figurën e Thaçit duke thënë se është mirënjohëse pa fund.“Respekt dhe mirenjohje pafund per Babin tend e Presidentin tonë!”, ka shkruar ajo në koment te postimi i Endritit.

Leonora e ka bërë edhe një reagim të veçantë në llogarinë e saj në Instagram.“Deri kur duhet ta paguajm çmimin per Liri? Perjetesisht krenare me vlerat tua UÇK”, ka shkruar ajo.