Gani Geci publikon një video të rrallë, “godet” fuqishëm Vetëvendosjen dhe ngre lartë LDK-në e tij – përmendet Rexhep Qosje

LAJME

Gani Geci publikon një video të rrallë, “godet” fuqishëm Vetëvendosjen dhe ngre lartë LDK-në e tij – përmendet Rexhep Qosje
Ish-deputeti i LDK-së dhe pjesëtari i UÇK-së, Gani Geci, përmes një shkrimi të publikuar në Facebook, i ka dhënë një goditje të rëndë Lëvizjes Vetëvendosje të Albin Kurtit.

Geci përveç disa fjalive, këtij postimi i ka bashkangjitur edhe një video. Aty shihet një qytetar duke folur lidhur me situatën politike në vend.

Ndërsa, drejton akuza të rëndë për subjektin e Albin Kurtit, parti kjo pretendente për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Ja shkrimi dhe video e publikuar nga Gani Geci:

Ndëgjojeni me vëmendje plakun se si e shpjegon ideologjinë të Lëvizjes Vetëvendosje dhe pse Lidhja Demokratike e Kosovës ka qenë dhe është e mira e Kosovës

Gjithmonë me LDK.

Marigona Geci Nr.24

https://www.facebook.com/watch/?v=742305853352102