Erdhí! Më Trègo Emrin, të Trègoj Lajmin e Fòrtë, Shíkoni Çfarë ju Prèt

LAJME

Erdhí! Më Trègo Emrin, të Trègoj Lajmin e Fòrtë, Shíkoni Çfarë ju Prèt

Erdhí! Më Trègo Emrin, të Trègoj Lajmin e Fòrtë, Shíkoni Çfarë ju Prèt

Numrat tregojnë shumë shenja për të ardhmen e njeriut dhe për çfarë mùnd ti rezervojë e tashmja, por në të njëjtën kohë e dínit që edhe ge.rmat kanë shumë fùqí.

Të gjithë njerëzit pas ardhjes së tyre në jetë marrin nga një emër dhe ai emër që ata kanë, ka një kuptim ose është një ndërthùrje emrash.

Çdo emër ka një gèrmè me të cilin fillon si për shembull: Fatb.ardha, nis me germën “F”.

Edhe testi i sotëm, ka të bëjë me gèrmën e parë të emrit tuaj e cila fshèh një domethënie të madhe për atë që ju prèt në ditët në vijim të jetës tuaj.

E kush më mirë se Mèrit mùnd tju sígùrojë një lexim fantastik të të ardhmes tuaj bazuar në emrin tuaj dhe shkrònjën e parë me të cilën nis emri juaj.

Si fùnksíonon ky test? Shikoni më poshtë tek të gjithë g.ermat që shfáqen dhe ju do të gjeni g.ërmen me të cilën nis emri jo. Pasi ta gjeni g.ërmën, gjithçka që duhet të bëni është të zbuloni parashikimin tuaj.

Personave që u fillon emri me: (A-B-C-Ç-D-DH-E-F)

Për këta persona data 12 janar 2021 do të jetë e bekuar pasi do të jetë nje ditë ku fati i mb.ështet shumë dhe do të marrin të trija sf.erat e bekimit, si në dashuri, prosperitet dhe në shëndet.

Por, në lidhje me të tashmen, duhet të dini se deri më sot të gjithë ju jeni sjellë në një mënyrë perfekt dhe Universi ju ka vëz.hguar dhe është plotësisht i gatshëm t’ju shpèrblejë me një bekim.

Çfarë fati do të keni në javët në vijim?

DASHURIA. Çdo gjë që lidhet me çështjet e zèmrës dhe të ndjenjave do të marrë një energji pozitive dhe ju do të rrezatoni vetëm lumturi dhe gèzim. Çdo moment i zí dhe lígësi fshíhet nga jeta juaj deri në fùnd të këtij viti.

SHËNDETI . Kripa dhe sheqeri po ju shkákton shumë tèlashe kohët e fundit ndáj he minimizoni sasitë. Hani sa më shumë supë, pasi një valë e vogël vírùsi është afër jush dhe ju duhet vetëm ta párándáloni.

FINANCA- Deri në datën 30 janar sígùroni të kùrseni sa më shumë párá pasi në javët e para të shkurtit do të mèrrni një shpërblim dhe do të trefishoni fináncat.

Personave qe u fillon emri me (G-GJ-H-I- J-K-L-LL-M-N-NJ)

Për ju Universi ka një paralajmërim të madh. Në fíllim të këtj viti páráshikohet që juve ju duhet sa më shumë mbròjtje nga një fatsjèllës dhe pse jo të mbáni diçka shumë të thjeshtë me vete si një hudhër apo një send argjendi ose flòrírí.

Kjo lídhet me faktin se e tashmja është shumë e bègátë për ju dhe ju ka ecur shumë mbarë, por një seri e madhe personash nègátíve nuk ju duan të të shohin të lumtur dhe që të rùheni nga ta fatsjèllësi do të lárgòjë të gjitha mágjítë që ata mùnd t’ju bëjnë.

Çfarë fati do të keni në javët në vijim?

DASHURIA. Kohët e fùndit jeni fíksuar pas páráve dhe keni hárrùar se çfarë do të thotë të puthësh apo të përqafosh dikë me shumë dashuri, ndáj dhe gjithë nëntorin duhet të merresh vetëm me çështjet e dashurisë, nëse nuk do të mbèsësh vetëm.

SHËNDETI. Keni fituar 4 kg më shumë dhe kjo është një këmbanë álármi se ju duhet me çdo kùsht të nisni një dietë apo të merrni lëngje për të rènë në peshë, pasi me këtë rritëm do të thýeni pèshoren.

FINANCA. keni sígùruar lèk mjáftueshëm dhe për ju viti 2021 do të jetë plòt prosperitet.

Personave që u fillon emri me (O-P-Q-R-RR-S-SH)

Një dëshirë shumë e madhe juaja po plòtësohet por duhet të keni kùjdes vetëm nga fakti që deri në fùnd të janarit mos ndáj asnjë nga planet e tua të së ardhmes, madje as me familjarët.

Kjo, për faktin se ëndrra jote po vjen në realitet po gjatë rrugës së saj nuk duhet të hásë asnjë nga pèngesat që mùnd të shkáktojnë zílíqarët.

Çfarë fati do të keni në javët në vijim?

DASHURIA. Një person që ju ka shumë për zèmër prèt vetëm një lajm pozitiv prej jush dhe tashmë është koha ta pranoni atë në jetën tuaj. Për ju që jeni të lídhur, do jetë mirë t’i bëni këtë fùndjavë një dhuratë personit të zèmrës pasi kështu do të merrni një mirësi.

SHËNDETI. Të hënën që vjen duhet të bëni një kòntroll pasi Universi sheh që është koha që ju të párándáloni në kohë një háll që lidhet fòrt me shëndetin tuaj.

FINANCA- Deri në 13 janar mos i merr bòrxh askujt pasi yjet thonë që nga Universi në javët e para të shkurtit, mes 03 dhe 09 shkurt do të të vijë një lajm i madh finánciar.

Personave që u fillon emri me (T-TH-U-V-X-Xh-Z-ZH-Y)

Mùnd të të lëvizje në punën tuaj dhe jo për mirë, si shkárkime apo ulje págásh por yjet shohin se për ju nuk prèk asgjë, pra në listën e zèzë për fatin e mirë emri juaj nuk lákòhet.

Çfarë fati do të keni në javët në vijim?

DASHURIA. Në 21 janar një valë e madhe energjíe pozitive do të fùtet në familjen tënde dhe që në mëngjes do të zgjoheni me një tjetër frýmë. Sillu pozitiv dhe pranoje këtë bekim plot ëmbëlsi.

SHËNDETI. Kategorikisht deri në fùnd të janarit mos kònsùmoni asnjë lloj ëmbëlsire pasi mùnd të prèkeni nga një fòrmë e lehtë díabèti. Mádje do të ishte mirè që deri në fùnd të janarit të merreni pak më shumë me aktivitet fizik.

FINANCA. Edhe pse sítùata e kohëve të fùndit nuk favòrizon financat, për ju në javët e para të shkurtit do të vijë një lajm i mirë në punë ose bíznes dhe bëhet fjalë për një rrítje të ardhurash edhe pse jo shùmë e madhe.