E Godаѕin Dhe Rrëzohet Рërtokë! Çfarë I Ka Ndodhur Andit Të “Përputhen”?(Video)

LAJME

E Godаѕin Dhe Rrëzohet Рërtokë! Çfarë I Ka Ndodhur Andit Të “Përputhen”?(Video)

E Godаѕin Dhe Rrëzohet Рërtokë! Çfarë I Ka Ndodhur Andit Të “Përputhen”?(Video)

Në daljet e para të Andit të Përputhen u zbulua se ai ka patur një të shkuar mjaft problematike.

Së fundmi një video në rrjetet sociale po e vërteton këtë.

Faqja Perputhem ttch ka publikuar videon teksa këngetari Petro Xhori e quan Andin bus’htër dhe e go’det!

Përbri shkruhet se gjithçka ka ndodhur për një vajzë.

Tani çdo gje pritet të ndodhë ose thjesht Andi do jetë figurant në ndonjë klip!