Djemtë e krerëve të PDK-së

LAJME

Djemtë e krerëve të PDK-së

Djemtë e krerëve të PDK-së

Endrit Thaci djali i Hashim Thaci-t, Mergim Lushtaku djali i Sami Lushtaku-t, Klestor Veseli djali i Kadri Veseli-t. Tre djemte e tre krereve te PDK-se jane pare bashke ne nje darke shoqerore mes veti, sic duket po e vazhdojne traditen e prinderve te tyre. Shihen shume te qeshur dhe shume shoqerore mes vete. Nuk dihet arsyeja e ketij takimi a eshte rastesor apo takim pune por qe u eshte kerkuar per nje foto dhe ata me shume mirekuptim dhe dashamiresi kane pranuar per kete foto.
Komentet kane plasur ne rrjete duke thene gjera te ndryshme si psh: “Shume milionera ne nje foto :D”, “Rrespekt per djemte e heronjve te gjalle Hashim Thaci, Sami Lushtaku, Kadri Veseli”, “Fytyrat politike e se ardhmes, suksese” etj… Keto ishin nder komentet me te frekuentuara per ta, mbetet per tu pare nese do lindi dicka prej tyre nga ky takim.