Çmendët Gruja E Dautit, Fokuson Vithet Ne Foton E Fundit !!

LAJME

Çmendët Gruja E Dautit, Fokuson Vithet Ne Foton E Fundit !!

Çmendët Gruja E Dautit, Fokuson Vithet

Lola Haradinaj është bashkëshortja e deputetit Daut Haradinaj.

Lola shpesh herë zë vend në mediat rozë edhe për faktin së është motra e Anita Mucaj –Haradinaj, shkruan infokosova.
Lola zakonisht vjen me fotografi të shumta në rrjetin e saj instagram, ku duket mjaftë zonje dhe stil të bukur.

Por, në këtë fotografi Lola shihet me ndryshe.
Ajo i ka fokusuar vithet, dhe me këtë foto shkon përtej asaj siç jemi mësuar ta shohim./infokosova