Cfare nuk ndodh ne Kosove / Ne Prishtine Autobusi duke ecur, qytetari del para dhe bën pompa (VIDEO)

LAJME

Një video qesharake është shpërndarë në rrjete sociale nga disa qytetare te rastit

Në video shihet një person para autobusit duke bërë pompa, ngjarja ka ndodhur në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë.
Ndiqeni videon per me shume :
https://video.gjirafa.com/video-1611921265-mp4-2