Blerona femra me të pasmet më të mëdha

LAJME

Blerona femra me të pasmet më të mëdha

Blerona femra me të pasmet më të mëdha

Blerona Zeqiri është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë.

Kohëve të fundit, fokusi i saj është paraqitja fizike, duke bërë ndryshime të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Me disa veshje të ndryshme, Blerona e dëshmon që ka një stil unik dhe gjithmonë provokuese.

Por, këtë herë ajo duket bombë me një veshje të ngushtë në ngjyrë të zezë.

Për më shumë, shikojeni imazhin në vijim.