Bebe Rexha tund rrjetin me vallëzimin provokues në Tik Tok

LAJME

Bebe Rexha është aktualisht shqiptarja më e percjellura në rrjetin social TikTok, me plot 5.6 milionë fansa.

Ajo lë prapa në këtë rrjet social edhe Dua Lipën e cila ka 4.9 milionë dhe Rita Orën me Ava Max, të cilat kanë nga 1.1 milion fansa secila.
Rexha ndan shpesh me fansat në TikTok video të ndryshme nga përditshmëria, ku nuk mungojnë në të shumtën e rasteve edhe postimet me përmbajtje seksiste.

Një gjë të tillë e ka bërë në videon e fundit të ndarë me fansat, ku shihet duke vallëzuar, dhe vuri ne fokus të pasmet e saj atraktive.
https://www.facebook.com/watch/?v=743888599601044