Arta Elezaj nuk i ndal pozat provokuese nga palestra, thekson të pasmet e formësuara

LAJME

Arta Elezaj nuk i ndal pozat provokuese nga palestra, thekson të pasmet e formësuara

Arta Elezaj nuk i ndal pozat provokuese nga palestra, thekson të pasmet e formësuara

Ajo është aktive në rrjete sociale, duke ndarë imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet.Në disa postime të fundit, bukuroshja brune është shfaqur provokuese, teksa ekspozohej duke bërë ushtrime në palestër.Arta në rend të parë ka vënë të pasmet e formësuara, për të cilat komentohet shumë nga 215 mijë ndjekësit e saj.Kjo nuk është hera e parë që ajo publikon imazhe të tilla, pasi është e rregullt në stërvitje.Përndryshe, Elezaj u bë e njohur përmes pjesëmarrjes në serialin ‘O sa Mire’, ku mblodhi me mijëra fansa. /Telegrafi/