Analisti i njohur ofendon rëndë ata që votuan PDK-në dhe të gjithë partinë !! Parti e krimit, vota për ta është…

LAJME


Kur kanë mbetur vetëm edhe pak orë deri të përfundimi i fushatës zgjedhore, analisti politik, Faton Mehmeti, i ka dhënë një goditje të rëndë Partisë Demokratike të Kosovës.

Tanime kane dal edhe Exit Pollet ku shihet se PDK ka 17.4%, ndersa analisti Mehmeti ofendon gjithe kete perqindje te njerezve me kete deklarate me poshte.
Analisti Mehmeti, në profilin e tij në Facebook, shkruan se vota për ta, është votë për kthimin e hajnave.

Ai madje partinë e Enver Hoxhajt, e quan parti të krimit.