A’ksídenti I Rëndë Ku Vdíq 23-Vjeçarja: Del Video 3 Minuta Para Ngjarjes, Me Shpejtësi Mbi 160 Km/Orë (VIDEO)

LAJME

Një a ksídent t ragjik ndodhi dy ditë më parë në autostradën Vlorë-Levan, ku humbi jetën 23-vjeçarja Anxhela Çapo dhe mbeti e p lagosur shoqja e saj, Silvana Muho, 22-vjeç. Ndërkohë, në një video të publikuar nga “Balkan Web”, rezulton se vajzat po lëviznin me një shpejtësi tejet të lartë, duke i kaluar 160 kilometra në orë, kur limiti maksimal i lejuar në autostradë është 90 /Pamje mePosht.

Pamjet janë xhiruar vetëm 3 minuta para a’ksídentit f atal, ku vajzat shihen duke dëgjuar muzikë me volum mjaft të lartë.