НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Hënë 18 Janar 2021!

LAJME

НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Hënë 18 Janar 2021!
DASHI
Në letër ka komplikime dhe zgjedhje të vështira për të bërë. Nëse jetoni dy marrëdhënie në të njëjtën kohë, duhet të kuptoni se në cilën anë dëshironi të jeni dhe të prisni njërën nga të dyja.

DEMI
Në dashuri duhet ta tregoni veten të lumtur në sytë e partnerit tuaj, nëse nuk doni të ngulisni dyshime që shpesh janë të pabazuara.

BINJAKËT
Keni harxhuar shumë së fundmi dhe tani portofoli juaj po “vajton”. Mund të rinovoni marrëveshje të favorshme, edhe nëse hiqni dorë nga diçka ekonomikisht. Mbani ekuilibrin e duhur midis të ardhurave dhe shpenzimeve.

GAFORRJA
Të hënën jeni duke bërë projekte ambicioze, por diçka mund të mos shkojë në mënyrën e duhur. Mos u zemëroni dhe mos u bëni pesimist. Një krizë e mundshme nuk duhet t’ju shtyjë të hiqni dorë nga gjithçka.

LUANI
Keni një pamje astrale vërtet të mirë, kështu që java mund të fillojë në mënyrën më të mirë. Përfitoni nga favori i yjeve dhe jepni më të mirën tuaj. Situata do të jetë gjithashtu shumë më aktive në një nivel sentimental. Nëse jeni beqar, është koha të përfshiheni në çështje sentimentale.

VIRGJËRESHA
Një javë e shkëlqyer për ata që kërkojnë dashuri. Nëse keni qenë beqar për një kohë të gjatë, merruni ende me punë, sepse yjet janë aty.

PESHORJA
E hëna rezervon tensione të mundshme në dashuri. Gjërat nuk shkojnë siç dëshironit dhe për këtë arsye jeni paksa të nënshtruar. Nuk ka mungesë të shqetësimeve dhe komplikimeve.

AKREPI
Do të jeni plot energji dhe dëshirë për të bërë mirë. Emocione të rëndësishme po vijnë, me Diellin, Mërkurin dhe Saturnin në një aspekt vendimtar dhe të favorshëm.

SHIGJETARI
Duke nisur nga e hëna, edhe këtë javë duhet të rilindni. Ka ardhur momenti i shpengimit. Një lajm i mirë mund të vijë në ditët e ardhshme, veçanërisht në datën 22 mund të merrni një mundësi të shkëlqyeshme.

BRICJAPI
Kjo e hënë hapet nën flamurin e kaq shumë anktheve dhe problemeve që janë në kokën tuaj. Ju dëshironi të keni më shumë siguri dhe të kufizoni konfliktet apo edhe mosmarrëveshjet.

UJORI
Në dashuri gjërat po lulëzojnë, nuk është rastësi që ju jeni në mesin e shenjave, në krye të vitit 2021. Për ata që kanë përjetuar një krizë ose një diskutim në një farë mase, tani është koha për rikuperim ose për të filluar sërish nga e para.

PESHQIT
Këto kohë jeni duke kërkuar veten dhe një busull për të ndjekur. Në dashuri, tension dhe nerva për shkak të një grindje me partnerin ose për shkak të distancës me jush.