НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Hënë 11 Janar 2021

LAJME

НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Hënë 11 Janar 2021

НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Hënë 11 Janar 2021

Dashi
Një javë plot me lajme është gati të fillojë, përpiquni t’i shfrytëzoni sa më mirë ato, sigurisht që nuk do të jetë e vështirë duke pasur parasysh personalitetin tuaj. Janari do të jetë muaji i marrëdhënieve, hapni zemrën tuaj dhe mos u mbyllni me veten.

Demi
Gjatë kësaj jave duhet të jeni të gatshëm të reagoni, të përpiqeni të kapërceni problemet pa kaluar më shumë kohë. Nëse keni projekte në fushën sentimentale, prisni deri në shkurt.

Binjakët
Ju e gjeni veten në një kaos të përgjithshëm kohë pas kohe dhe do të vazhdojë përsëri të hënën. Ju ndoshta jeni të zemëruar me një person sepse nuk ndiheni të kuptuar.

Gaforrja
Horoskopi i Paolo Fox tregon se planifikoni mirë me kë ta kaloni këtë javë duke shmangur njerëz të mërzitshëm dhe negativë.

Luani
Horoskopi i Paolo Fox tregon se kjo e shtunë do të jetë një ditë e mirë e cila do të shërbejë si parathënie e një jave shumë interesante. Situatë intensive sentimentale, do të jetë një javë dashurie.

Virgjëresha
Kini kujdes të mos e teproni, vlerësoni mirë pikat tuaja të forta. Në fushën sentimentale disa prej jush nuk janë aq të kënaqur fizikisht me partnerin tuaj, yjet këshillojnë të përballen me këtë problem.

Peshorja
Horoskopi i Paolo Fox specifikon se ju pret një javë në të cilën maturia duhet të jetë mbret, duhet të reflektoni shumë dhe më pas të flisni, vini nga një periudhë përplasjesh të shpeshta si në dashuri ashtu edhe në punë. Fatkeqësisht, shpesh jeni të detyruar të ngrini tonin e një debati, pavarësisht se jeni të kuptueshëm dhe përdorni sjellje të patëmetë.

Akrepi
Si karakteristikë e shenjës nuk jeni shumë të durueshëm dhe mërziteni menjëherë dhe për një kohë të shkurtër. Rekomandohet të menaxhoni më mirë situatat dhe problemet që do të shfaqen pa qenë impulsivë dhe reflektuar më shumë.

Shigjetari
Një javë e mirë është gati të nisë, e cila për disa do të jetë me dashuri të vërtetë dhe për të tjerët me argëtim të pastër, me pak fjalë, është e ndaluar të qëndrosh në shtëpi.

Bricjapi
Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se po përjetoni ditë të vështira, veçanërisht nga pikëpamja fizike. Këshillohet të shkoni në shtrat herët dhe të mos abuzoni me trupin tuaj. Në këtë periudhë duhet pushim.

Ujori
Do të jetë një fundjavë që vendos gjithçka përsëri në vijë, pavarësisht nëse një person ju përgjigjet ndjenjat tuaja ose mendoni se një miqësi mund të bëhet diçka më shumë. Një marrëdhënie e rëndësishme është në horizont.

Peshqit
Do të jetë një ditë e rëndësishme, shumë delikate, përpiquni të mos veproni me impuls por të reflektoni për gjërat. Bëni kujdes nëse keni ndërmend të përfundoni një lidhje të rëndësishme dashurie, mos u tregoni shumë të nxituar për t’i dhënë fund marrëdhënies menjëherë.